Özden'ce Paylaşımlar
Blog
Ana Sayfa / Mobil / WhatsApp Çöktü, Sosyal Medya Yıkılıyor!
özdence takvim 11 Mart 2016 Cuma özdence izlenme 814 özdence yorum 0
WhatsApp Çöktü, Sosyal Medya Yıkılıyor!
Sosyal medya ortamı bu sabah Whatsapp'ta yaşanan erişim sorunu ile ilgili gönderilerle çalkalandı. Popüler uygulamada yaşanan sorun, farklı bölgelerden çok sayıda kullanıcıyı etkiledi.

Popüler çapraz platform mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta bu sabah saatlerinde erişim sorunu yaşandı. WhatsApp kullanıcıları 10.30 - 11.30 saatleri arasında uygulamayı kullanamadı. Mesaj göndermememe-alamama ve login olamama şeklinde ortaya çıkan sorunu sabah saatlerinde acil bir gelişme olarak sizlerle paylaşmıştık.Whatsapp Sorunu Hangi Kullanıcıları Etkiledi?

Twitter'da #whatsapp etiketiyle yapılan paylaşımlarda, farklı ülkelerden kullanıcıların uygulamayı kullanamadığı ve yaşanan sorunun hem iOS hem Android uygulamalarında etkili olduğu görüldü. Sitelerin ve uygulamaların aktiflik durumunu takip eden Downdetector.com sitesi de bugün yaşanan WhatsApp sorununu raporladı. Sorunun tamamen giderildiğine ya da neden ortaya çıktığına dair WhatsApp'tan yapılan resmi bir açıklama yok. WhatsApp krizinin sosyal medyaya yansımalarına dair örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.Kaynak
PAYLAŞ
Anahtar Kelimeler: whatsapp çöktü, whatsapp
REKLAM ALANI 630X50
YORUMLAR(0)
Henüz Yorum Yapılmamış...
Yazı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
Yorumunuz

Ad Soyad
Yorumu Gönder
Blog
© 2016 Copyright Tüm Hakları Saklıdır. Özdence